Pokazywanie postów oznaczonych etykietą skandynawia we wnętrzach. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą skandynawia we wnętrzach. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 24 stycznia 2017

Nowy trend we wnętrzach - mapy

http://www.decostyl.pl               
 Ostatnio na wielu blogach można zauważyć nowy trend wnętrzarski, czyli topografię różnych miast w Polsce i na świecie. Mapy są białe lub czarne, można je zawiesić na ścianie lub postawić na półce. Do tej pory były dostępne jedynie w zagranicznych sklepach, ale od niedawna są także dostępne w Polsce. 
Ja te znalazłam na stronie www.decostyl.pl
I dzięki nim możemy mieć w swoim domu mapę swojego miasta, bądź jakiegoś miasta na świecie, które nas fascynuje. 

 Ja się jeszcze waham nad wyborem. Katowice czy Nowy Jork ?

Mapy przychodzą do nas na grubej tekturze, więc nie trzeba ich oprawiać w ramę. Wymiary mapy to 50x70. Grubość 2 mm. Naniesione na niej zostały stacje metra, nazwy ulic, kolej, budynki, parki.
Cena 99,99 zł

Zdjęcia pochodzą ze strony http://www.decostyl.pl




piątek, 20 stycznia 2017

Za co kocham Skandynawię ?


Kocham Skandynawię miłością bezgraniczną. Najpierw zakochałam się w ich stylu, później w literaturze a teraz zachwycam się na dodatek skandynawskimi widokami.. Marzę o podroży do jednego z państw skandynawskich, ale najbardziej do Szwecji. Kocham
 
  Za Muminki -
po Kubusiu Puchatku to moja ulubiona bajka z dzieciństwa. Uwielbiałam Małą Mi.





 Styl skandynawski we wnętrzach. Biele, szarości i jasne drewno. Nietypowe kształty i ciekawe rozwiązania. Uwielbiam.


Czy ten widok nie nastraja Was optymistycznie ?
Mnie bardzo. Mogłabym godzinami wpatrywać się w to zdjęcie. Może kiedyś uda się tam pojechać i zobaczyć to na żywo?

 Za duńską sztukę szczęścia, czyli hygge. Od kiedy przeczytałam tą książkę w moim domu wprowadzam coraz więcej hyggelling.




 Ikea, czyli szwedzki Znajdziemy w nim meble, dekoracje do domu w skandynawskim stylu. Chyba nie muszę dodawać, że to mój ulubiony sklep?