Pokazywanie postów oznaczonych etykietą scandinavian girl. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą scandinavian girl. Pokaż wszystkie posty

piątek, 20 stycznia 2017

Za co kocham Skandynawię ?


Kocham Skandynawię miłością bezgraniczną. Najpierw zakochałam się w ich stylu, później w literaturze a teraz zachwycam się na dodatek skandynawskimi widokami.. Marzę o podroży do jednego z państw skandynawskich, ale najbardziej do Szwecji. Kocham
 
  Za Muminki -
po Kubusiu Puchatku to moja ulubiona bajka z dzieciństwa. Uwielbiałam Małą Mi.





 Styl skandynawski we wnętrzach. Biele, szarości i jasne drewno. Nietypowe kształty i ciekawe rozwiązania. Uwielbiam.


Czy ten widok nie nastraja Was optymistycznie ?
Mnie bardzo. Mogłabym godzinami wpatrywać się w to zdjęcie. Może kiedyś uda się tam pojechać i zobaczyć to na żywo?

 Za duńską sztukę szczęścia, czyli hygge. Od kiedy przeczytałam tą książkę w moim domu wprowadzam coraz więcej hyggelling.




 Ikea, czyli szwedzki Znajdziemy w nim meble, dekoracje do domu w skandynawskim stylu. Chyba nie muszę dodawać, że to mój ulubiony sklep?

środa, 11 stycznia 2017

Dzień dobry

Bardzo miło mi powitać na moim blogu. Jeżeli już tu jesteś, zostań na dłużej. Gwarantuję ogromną  dawkę dobrej energii i ciekawej treści. Razem ze mną wyremontujesz dom, przeczytasz ciekawe książki i nauczysz się co to slow life i hyggelig. Odkryjesz ciekawe miejsca w sieci i na świecie. 

Ja nazywam się Edyta,  tworzę kartki okolicznościowe, albumy, przepiśniki. W wolnym czasie poświęcam czas na badanie kultury Skandynawii. Po cichu marzę o podróży do Danii, Norwegii i Szwecji. 

Jeżeli możesz wpadnij znowu.

Edyta